Jet Kanalizasyon

Logar Tıkanıklığı Neden Meydana Gelir ve Nasıl Açılır?

Kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklıklar çoğu zaman büyük sorunlar doğurur. Pek çok farklı türü olan bu tıkanıklıklardan birisi de logar tıkanıklığı olarak karşımıza çıkıyor. logartıkanıklığı, özellikle toplu konutlarda meydana geliyor ve erken müdahale edilmediği taktirde hayati sorunlara neden oluyor. Sitelere ve binalara ait logarlardaki sorunlarla belediyeler ilgilenmediği için mutlaka özel servis desteği almanız gerekir. Burada uzun soluklu bir arıza hem sağlık açısından hem de tesisat sisteminin düzeni açısından önemlidir. Unutulmaması gereken en önemli husus ise logarlarda metan gazı biriktiğidir. Bu, patlamaya ve zehirlenmeye neden olabilir ve bu sebeple hayatını kaybeden pek çok kişi olmuştur. O yüzden logar tıkanıklığı emareleri ortaya çıktığı anda yapmanız gereken firmamız gibi profesyonel bir ekipten destek almak olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığında Uzman Desteği

Yapılarda en sık karşılaşılan tıkanıklık sorunlarından bir tanesi de tuvalet tıkanıklığı meselesidir. Kimi zaman tesisatta kullanılan hatalı malzeme ve ustalık hataları da tuvaletlerin tıkanmasına yol açsa da çoğu zaman kullanıcı hataları tuvalet tıkanmalarına neden olur. Tuvalete atılan yabancı sistemleri tuvaletleri tıkar ki bunun başında tuvalet kağıtları gelir. Özellikle dirsek bölgelerinde biriken tuvalet kağıtları zamanla tıkanma oluşturur. Hele ki rulo halinde tuvalete atılan kağıtlar çok daha rahat tıkanma yapar. Kadın petleri ise bir diğer sorundur. Bunlar hiçbir şekilde tuvalete atılmaması gerekir. Fakat en çok yapılan hatalardan birisidir.

Kırmadan, Dökmeden Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tuvaletler benzer şekilde klozet tıkanıklığı da ortaya çıkar. Tuvaletlerdeki tıkanıklıklar gibi klozetlerde de tıkanıklık oluşur. Çocukların klozetlere attıkları oyuncaklar gibi yabancı cisimler klozetleri tıkar ve bu durumlarda aynı zamanda insan sağlığını tehdit eder. Firmamız bütün uygulamalarında ve lavabo tıkanıklığı çözümlerinde de yeni nesil ekipmanlarla, makinelerle çalışmaktadır. Uzman ekibimiz günün her saatinde bir telefon mesafesinde bulunmaktadır. Uygulamalarımızda tıkanıklık tespitleri kırmadan, dökmeden profesyonel cihazlarla yapılmakta, evlerinize, yapılarınıza hiçbir zarar verilmeden çözümler üretilmektedir. Firmamız daima kesin çözümler üretmekte, kaliteyi uyguna mal etmek için de bütün servis çözümlerimizde en uygun fiyatlı işlemlere imza atılmaktadır.